Ejerforeningen Holmehusvej 63-65
C/O Nordfyns Kontorhjælp, C/O Nordfyns Kontorhjælp - Bladstrupvej 320 - Kronborg - 5450 Otterup, 5450 Otterup
| CVR-nummer | 28999720 |
| Adresse | C/O Nordfyns Kontorhjælp, C/O Nordfyns Kontorhjælp - Bladstrupvej 320 - Kronborg - 5450 Otterup, 5450 Otterup |
| Stiftet | 1. oktober 2005 |
| Kommune | Odense |
| Enheder | 13 |
Om Ejerforeningen Holmehusvej 63-65
Ejerforeningen Holmehusvej 63-65 er en boligforening beliggende i Otterup, Odense Kommune. Foreningen har adresse på C/O Nordfyns Kontorhjælp, C/O Nordfyns Kontorhjælp - Bladstrupvej 320 - Kronborg - 5450 Otterup, 5450 Otterup. Foreningen blev stiftet 1. oktober 2005 og har eksisteret i 21 år. Den tæller 13 enheder.
Med 13 enheder er Ejerforeningen Holmehusvej 63-65 en mindre forening, hvor bestyrelsen typisk håndterer administrationen selv. Det kræver overblik over økonomi, vedligeholdelse og lovkrav — opgaver der nemt kan automatiseres.
I Otterup er der 4 registrerede boligforeninger med gennemsnitligt 9 enheder og et gennemsnitligt byggeår på 1920. Ejerforeningen Holmehusvej 63-65 er større end gennemsnittet i området.
Hvad kan Ejerforeningen Holmehusvej 63-65 spare?
Se estimeret besparelse med Ottica vs. traditionel administrator
Indblik
360 kr./md.
12 kr./enhed · ekskl. moms
Grundejer
360 kr./md.
Fast pris · ekskl. moms
Traditionel administrator
51.900 kr./år
Med Ottica Indblik
6.570 kr./år
45.330 kr. billigere
87% årlig besparelse inkl. salgsgebyrer og refusion
* Estimat baseret på branchegennemsnit (København). Se detaljeret beregning for jeres situation.
Hvad får I med Ottica?
- ✓AI-assistent der svarer på jeres spørgsmål om jura, økonomi og drift
- ✓Digitalt regnskab og budgetstyring tilpasset boligforeninger
- ✓Generalforsamlingsmodul med indkaldelse, afstemning og referat
- ✓Vedligeholdelsesplan og compliance-tjek
- ✓Kommunikation med beboere via beskeder og opslag
- ✓Dokumenthåndtering og deling med revisor og bestyrelse
Ofte stillede spørgsmål
Hvad koster det at administrere Ejerforeningen Holmehusvej 63-65?
Hvad er CVR-nummeret for Ejerforeningen Holmehusvej 63-65?
Hvor mange enheder har Ejerforeningen Holmehusvej 63-65?
Hvordan sammenligner Ejerforeningen Holmehusvej 63-65 sig med andre foreninger i Otterup?
Andre foreninger i Otterup
EJERFORENINGEN HORSEBÆKVÆNGET 4-38, OTTERUP
C/O Rene Andersen, C/O Rene Andersen - Horsebækvænget 10 - 5450 Otterup
E/F HOLMEHUSVEJ 63-65
C/O Nordfyns Kontorhjælp Administrator, C/O Nordfyns Kontorhjælp Administrator - Bladstrupvej 320 - Kronborg - 5450 Otterup
Gyrup Møllerne
C/O Grethe Risum, C/O Grethe Risum - Gyrupvej 12 - 5450 Otterup
