Ejerforeningen Skolebakken 11
C/O Boisen Bolig, C/O Boisen Bolig - Hobrovej 12B - st. - 8900 Randers C, 8900 Randers C
| CVR-nummer | 30764242 |
| Adresse | C/O Boisen Bolig, C/O Boisen Bolig - Hobrovej 12B - st. - 8900 Randers C, 8900 Randers C |
| Stiftet | 5. september 2007 |
| Kommune | Høje-Taastrup |
| Byggeår | 2021 |
| Enheder | 1 |
Om Ejerforeningen Skolebakken 11
Ejerforeningen Skolebakken 11 er en boligforening beliggende i Randers C, Høje-Taastrup Kommune. Foreningen har adresse på C/O Boisen Bolig, C/O Boisen Bolig - Hobrovej 12B - st. - 8900 Randers C, 8900 Randers C. Foreningen blev stiftet 5. september 2007 og har eksisteret i 19 år. Den tæller 1 enheder.
Med 1 enheder er Ejerforeningen Skolebakken 11 en mindre forening, hvor bestyrelsen typisk håndterer administrationen selv. Det kræver overblik over økonomi, vedligeholdelse og lovkrav — opgaver der nemt kan automatiseres.
Bygningen er opført i 2021. Læs om vedligeholdelsesplaner.
I Randers C er der 121 registrerede boligforeninger med gennemsnitligt 23 enheder og et gennemsnitligt byggeår på 1947. Ejerforeningen Skolebakken 11 er tæt på gennemsnittet for området.
Hvad kan Ejerforeningen Skolebakken 11 spare?
Se estimeret besparelse med Ottica vs. traditionel administrator
Indblik
360 kr./md.
12 kr./enhed · ekskl. moms
Grundejer
360 kr./md.
Fast pris · ekskl. moms
Traditionel administrator
28.300 kr./år
Med Ottica Indblik
4.320 kr./år
23.980 kr. billigere
85% årlig besparelse inkl. salgsgebyrer og refusion
* Estimat baseret på branchegennemsnit (København). Se detaljeret beregning for jeres situation.
Hvad får I med Ottica?
- ✓AI-assistent der svarer på jeres spørgsmål om jura, økonomi og drift
- ✓Digitalt regnskab og budgetstyring tilpasset boligforeninger
- ✓Generalforsamlingsmodul med indkaldelse, afstemning og referat
- ✓Vedligeholdelsesplan og compliance-tjek
- ✓Kommunikation med beboere via beskeder og opslag
- ✓Dokumenthåndtering og deling med revisor og bestyrelse
Ofte stillede spørgsmål
Hvad koster det at administrere Ejerforeningen Skolebakken 11?
Hvad er CVR-nummeret for Ejerforeningen Skolebakken 11?
Hvor mange enheder har Ejerforeningen Skolebakken 11?
Hvornår er bygningen opført?
Hvordan sammenligner Ejerforeningen Skolebakken 11 sig med andre foreninger i Randers C?
Andre foreninger i Randers C
Ejerf. Emiliehøj 20-36, 8270 Højbjerg
C/O c/o Adv.fa. Grønbæk & Huuse, C/O c/o Adv.fa. Grønbæk & Huuse - Rådhustorvet 4 - 1. tv - 8900 Randers C
E/F Skelvangsvej 79-95
C/O Lou Advokatfirma, C/O Lou Advokatfirma - Østergrave 4 - 8900 Randers C
EJERFORENINGEN PLATANVEJ 48-58
C/O Advokatfirmaet Lou&Partnere, C/O Advokatfirmaet Lou&Partnere - Østergrave 4 - 8900 Randers C
Grundejerforeningen Buen/Jernbanegade
C/O Lou Advokater P/S, C/O Lou Advokater P/S - Østergrave 4 - 8900 Randers C
E/F SNERLEVEJ 9-15
C/O Lou Advokater P/S, C/O Lou Advokater P/S - Østergrave 4 - 3. - 8900 Randers C
Ejerforeningen Lervangen 53-55-57
C/O Advokatfirmaet Lou & Partnere, C/O Advokatfirmaet Lou & Partnere - Østergrave 4 - 8900 Randers C
E/F Borggården
C/O Lou Advokatfirma, C/O Lou Advokatfirma - Østergrave 4 - 8900 Randers C
Kolonihaveforbundets Østjyllands Kreds
Vestergade 48 - 8900 Randers C
