GREJS ANTENNEFORENING
C/O AXEL NØRR, C/O AXEL NØRR - Rugbakken 1 - Grejs - 7100 Vejle, 7100 Vejle
| CVR-nummer | 17961187 |
| Adresse | C/O AXEL NØRR, C/O AXEL NØRR - Rugbakken 1 - Grejs - 7100 Vejle, 7100 Vejle |
| Stiftet | 1. juli 1994 |
| Kommune | Vordingborg |
| Byggeår | 1977 |
| Enheder | 1 |
Kontakt
Om GREJS ANTENNEFORENING
GREJS ANTENNEFORENING er en boligforening beliggende i Vejle, Vordingborg Kommune. Foreningen har adresse på C/O AXEL NØRR, C/O AXEL NØRR - Rugbakken 1 - Grejs - 7100 Vejle, 7100 Vejle. Foreningen blev stiftet 1. juli 1994 og har eksisteret i 32 år. Den tæller 1 enheder.
Med 1 enheder er GREJS ANTENNEFORENING en mindre forening, hvor bestyrelsen typisk håndterer administrationen selv. Det kræver overblik over økonomi, vedligeholdelse og lovkrav — opgaver der nemt kan automatiseres.
Bygningen er opført i 1977. Med over 49 år på bagen er løbende vedligeholdelse afgørende. Se vedligeholdelsesplaner.
I Vejle er der 55 registrerede boligforeninger med gennemsnitligt 8 enheder og et gennemsnitligt byggeår på 1970. GREJS ANTENNEFORENING er tæt på gennemsnittet for området.
Hvad kan GREJS ANTENNEFORENING spare?
Se estimeret besparelse med Ottica vs. traditionel administrator
Indblik
360 kr./md.
12 kr./enhed · ekskl. moms
Grundejer
360 kr./md.
Fast pris · ekskl. moms
Traditionel administrator
28.300 kr./år
Med Ottica Indblik
4.320 kr./år
23.980 kr. billigere
85% årlig besparelse inkl. salgsgebyrer og refusion
* Estimat baseret på branchegennemsnit (København). Se detaljeret beregning for jeres situation.
Hvad får I med Ottica?
- ✓AI-assistent der svarer på jeres spørgsmål om jura, økonomi og drift
- ✓Digitalt regnskab og budgetstyring tilpasset boligforeninger
- ✓Generalforsamlingsmodul med indkaldelse, afstemning og referat
- ✓Vedligeholdelsesplan og compliance-tjek
- ✓Kommunikation med beboere via beskeder og opslag
- ✓Dokumenthåndtering og deling med revisor og bestyrelse
Ofte stillede spørgsmål
Hvad koster det at administrere GREJS ANTENNEFORENING?
Hvad er CVR-nummeret for GREJS ANTENNEFORENING?
Hvor mange enheder har GREJS ANTENNEFORENING?
Hvornår er bygningen opført?
Hvordan sammenligner GREJS ANTENNEFORENING sig med andre foreninger i Vejle?
Andre foreninger i Vejle
Andelsboligforeningen Tingbakken I
C/O Hanne Skovgaard, C/O Hanne Skovgaard - Tingbakken 3B - 7100 Vejle
E/F Valdemarshaab 6, Køge
C/O VK Administration A/S, C/O VK Administration A/S - Tysklandsvej 7 - 7100 Vejle
Ejerforeningen Kolding Storbutikker
C/O VK Administration A/S, C/O VK Administration A/S - Tysklandsvej 7 - 7100 Vejle
Grundet Kabelnet
C/O Freddy Chr Olesen, C/O Freddy Chr Olesen - Ringdams Kobbel 30 - 7100 Vejle
EJERFORENINGEN BYCENTRET 6600 VEJEN
C/O VK Administration A/S, C/O VK Administration A/S - Tysklandsvej 7 - 7100 Vejle
Ejerlejlighedsforeningen Østervangscentret - Esbjerg
Enghavevej 40 - 7100 Vejle
SØNDERMARKENS ANTENNEFORENING
C/O Heine Stenstrup Fritze, C/O Heine Stenstrup Fritze - Foran Møllen 5 - 7100 Vejle
Ejerforeningen Hjermvej 6
C/O VK Administration A/S, C/O VK Administration A/S - Tysklandsvej 7 - 7100 Vejle
